Zapraszamy

Nasza kawiarnia powita Państwa ciepłą, kameralną atmosferą, idealną na spotkania z przyjaciółmi lub rodziną. Niepowtarzalny nastrój sprawi, że zagoszczą Państwo u nas na dłużej.
U nas spróbują Państwo duetu pysznego z wyśmienitym.

Od maja 2018 nasza firma produkuje własne lody rzemieślnicze.

Lody rzemieślnicze

Szanowny Kliencie,
Naszym nadrzędnym celem jest przygotowanie lodów, które nie tylko będą zachwycać smakiem, jakością i kolorem, ale będą też dla każdego klienta zrozumiałe i przejrzyste jeśli chodzi o ich skład surowcowy. I to właśnie w lodach naturalnych nazywamy pojęciem "czystej etykiety". W naszych lodach nie znajdziecie Państwo tłuszczu roślinnego, emulgatora, chemicznych substancji słodzących czy sztucznych aromatów.
W naszej lodziarni pieczołowicie dbamy o dobór składników do produkowania lodów mlecznych i sorbetów.
Nasze sorbety wykonujemy tylko w oparciu o naturalne owoce, co pozwala nam to na osiągnięcie wysokiej jakości w harmonii z naturalnym kolorem i smakiem.
Do produkcji lodów mlecznych używamy wyłącznie świeże mleko i świeżą śmietanę.
Dodatkowymi bardzo ważnymi surowcami są tutaj substancje którymi słodzimy nasze lody. Są to min: cukier trzcinowy i cukier winogronowy, oraz naturalny miód. Natomiast w utrzymaniu jakości, świeżości i trwałości naszych lodów pomaga nam naturalny stabilizator w postaci mączki chleba świętojańskiego.

Godziny otwarcia

Zapraszamy codzinnie
w godzinach od 7.30 do 21

Untitled Document